Alhamar Granada centro

Apartmán

Granada, ŠpanělskoCalle Martín Bohórquez, 18005

Dobrá cena

Orientační cena za noc pro 2 osoby~2 121 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 6 hostů
  • Rozloha: 95 m²
  • Ložnice: 2
  • Parkování

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~2 121 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O apartmánu

V ubytování Alhamar Granada centro v lokalitě Granada najdete terasu. Hosté mohou použít výtah.

„Ateliérový apartmán“ nabízí 95 m² až pro 6 osob. Má (2) ložnice. Fén a vlastní koupelna jsou v tomto apartmánu. K dispozici máte také kuchyň nebo kuchyňský kout, varnou desku, mikrovlnnou troubu a lednici. Dále můžete využívat balkon nebo terasu, televizi, klimatizaci a pračku. V tomto apartmánu máte výhled na hory.

Ubytování a místo „Jardines del Partal“ dělí 1,4 km. Místo „Alcázar Genil“ je vzdálené 500 m od ubytování. Používání Wi-Fi není zpoplatněno. Zaparkovat můžete přímo u ubytování.

Vzdálenosti k vybraným místům

Torres Bermejas960 m vzdušnou čarou
Museo San Juan de Dios1,3 km
Archaeological Museum of Granada1,3 km vzdušnou čarou
Parque Periurbano Dehesa del Generalife3,7 km vzdušnou čarou

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Apartmán

Ověřit, zda vyhovuje
Ověřit, zda vyhovuje
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte počet hostů a vyberte potřebné vybavení. Ověříme, zda toto ubytování splňuje vaše požadavky. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Ateliérový apartmán

▾

Alhamar Granada centro - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkoviště v objektu
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje
  • Nekuřácké pokoje
  • Terasa
  • Výtah
  • Trezor

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Parkování

Zaparkovat můžete přímo u ubytování.

Děti a přistýlky

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 3 let

Zvířata

  • Informace ubytování - původní jazyk
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Spravováno soukromým hostitelem

Jazyky
  • anglicky
  • španělsky
  • francouzsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • ESFCTU0000180190006980550000000000000000VFTGR/0020819

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je letiště „Granada Airport Federico Garcia Lorca“ od ubytování „Alhamar Granada centro“?

Granada Airport Federico Garcia Lorca se nachází 15,8 km vzdušnou čarou od ubytování.

Nachází se poblíž ubytování „Alhamar Granada centro“ vlek nebo lanovka?

Telesilla Jara se nachází 19,8 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 110 recenzí hostů je 8,9/10 . Přečtěte si recenze apartmánu Alhamar Granada centro nebo přidejte vlastní.

Gonda09 - 2024
9/10
★★★★★

Paráda! Apartmán super - kousek od centra, dva pokoje, obývák, kuchyň i dvě koupelny dole. Navíc nahoře velká terasa. Čisto, všechno tam bylo, co jsme potřebovali. Centrální klimatizace taky fajn. Host byl moc milý.

ℹ) Recenze Alhamar Granada centro nevyjadřují stanovisko granada-hotels.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Alhamar Granada centro - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 4★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~2 121 Kč
Typická cena
~2 339 Kč

Levnější než 6 z 10 ubytování 4★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 4★ nebo obdobné úrovně: 361

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~2 121 Kč
Typická cena
~2 095 Kč

Cena tohoto ubytování je blízko typické ceně této skupiny.

Ubytování 4★ nebo obdobné úrovně pro hosty s domácími mazlíčky a s rodinnými pokoji: 40

Za podobnou cenu

~1 803 Kč – ~2 439 Kč

  • Porovnaná ubytování 174
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 63
  • S bazénem 13
  • Se snídaní 11

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

Casa Asia

9,7/10 ~2 085 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.