Gran Via Boutique By Florentia Homes

Apartmán

Granada, ŠpanělskoCalle Gran Vía de Colón, 45 3B, 18001

Orientační cena za noc pro 2 osoby~8 958 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 8 hostů
  • Rozloha: 128 m²
  • Ložnice: 3
  • Parkování

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~8 958 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O apartmánu

Gran Via Boutique By Florentia Homes v lokalitě Granada nabízí „Apartmán se 3 ložnicemi“ až pro 8 osob. K dispozici máte fén a vlastní koupelnu v tomto apartmánu. Najdete tu také kuchyň nebo kuchyňský kout, mikrovlnnou troubu a kávovar. Vybavení zahrnuje také lednici a varnou desku. Dále můžete využívat balkon nebo terasu, klimatizaci, televizi a pračku. V tomto apartmánu máte výhled na město.

Budova je vybavena výtahem. „Archaeological Museum of Granada“ leží 800 m od ubytování. Wi-Fi je zdarma.

Vzdálenosti k vybraným místům

Torres Bermejas830 m vzdušnou čarou
Palace of the Nasrids1 km vzdušnou čarou
Monasterio Cartuja1,6 km
Parque Periurbano Dehesa del Generalife3,7 km vzdušnou čarou

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje tento apartmán vašim potřebám?

Apartmán

Ověřit, zda vyhovuje
Ověřit, zda vyhovuje
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte počet hostů a vyberte potřebné vybavení. Ověříme, zda toto ubytování splňuje vaše požadavky. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Apartmán se 3 ložnicemi

▾

Gran Via Boutique By Florentia Homes - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkoviště
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Expresní přihlášení a odhlášení
  • Výtah
  • Zvukotěsné pokoje

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Poplatky a záloha

Ubytování může vyžadovat zálohu ve výši 300 EUR.

Děti a přistýlky

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 3 let · zdarma

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Jazyky
  • katalánsky
  • anglicky
  • španělsky
  • francouzsky
  • italsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • ESFCTU0000180230000177610000000000000000VUT/GR/097606

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je letiště „Granada Airport Federico Garcia Lorca“ od ubytování „Gran Via Boutique By Florentia Homes“?

Granada Airport Federico Garcia Lorca se nachází 15,7 km vzdušnou čarou od ubytování.

Nachází se poblíž ubytování „Gran Via Boutique By Florentia Homes“ vlek nebo lanovka?

Telesilla Jara se nachází 20,4 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 123 recenzí hostů je 9,4/10 . Přečtěte si recenze apartmánu Gran Via Boutique By Florentia Homes nebo přidejte vlastní.

Rodney05 - 2025
9/10
★★★★★

Skvělý apartmán v Granadě. Pro rodinu pěti lidí dostatek prostoru. Pokoje byly prostorné, všechno moc čisté - i koupelny. Poloha naprosto senzační, s dětmi jsme všude došli pěšky. Určitě si tu zase zarezervujeme!

ℹ) Recenze Gran Via Boutique By Florentia Homes nevyjadřují stanovisko granada-hotels.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gran Via Boutique By Florentia Homes - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 4★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~8 958 Kč
Typická cena
~2 556 Kč

Dražší než 10 z 10 ubytování 4★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 4★ nebo obdobné úrovně: 354

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~8 958 Kč
Typická cena
~2 466 Kč

Toto ubytování je o 263 % dražší než typická cena této skupiny.

Ubytování 4★ nebo obdobné úrovně s rodinnými pokoji a s parkováním: 135

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.