Hotel Mirador Arabeluj

Camino Nuevo del Cementerio, 46, 18009 Granada, Španělsko

  • Až pro 4 hosty
  • Až 28 m²
  • Sprcha bez prahu
  • Ložnice: 1

Hotel Mirador Arabeluj se nachází ve městě Granada. Ve všech pokojích jsou k dispozici vlastní koupelna a klimatizace. Hosté zde mohou využít parkoviště, terasu a zahradu. Od ubytování dělí místo „Palacio del Partal“ 900 m. Místo „Parque Periurbano Dehesa del Generalife“ leží 2,4 km od ubytování.

Plocha vybraného pokoje může dosáhnout 28 m². Vybraný pokoj může mít jednu ložnici. V jednom pokoji se mohou ubytovat až čtyři osoby.

Vzdálenosti k vybraným místům

Palacios Nazaríes910 m
Jardines del Partal830 m
Torres Bermejas940 m
Patio de los Arrayanes910 m

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~1 667 Kč

Jak zjistit dostupnost ubytování Hotel Mirador Arabeluj?

Vyberte termín pobytu a klikněte na „Zobrazit dostupnost“. Pokud ubytování nebude k dispozici, uvidíte podobná ubytování v daném termínu nebo návrhy jiných termínů.

Nabídka pokojů

Dvoulůžkový pokoj typu Superior s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a terasou

  • vlastní koupelna
  • balkon
  • terasa

2 osoby23 m²vlastní koupelna

Hotel Mirador Arabeluj - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje
  • Nekuřácké pokoje
  • Bar
  • Letištní transfer
  • Denní úklid

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezddo

Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 18 let pro check-in.

Vítáme děti všech věkových kategorií.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Důležité informace

Hotel nepřijímá platby kartou American Express.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Jazyky
  • anglicky
  • španělsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • H/GR/01266

Hotel Mirador Arabeluj na mapě: Granada

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Hotel Mirador Arabeluj“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 13:30 do 23:30. Odhlášení: do 12:00.

Je u objektu „Hotel Mirador Arabeluj“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Hotel Mirador Arabeluj“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je Hotel Mirador Arabeluj určen?

Ubytování je určené až pro 4 hosty.

Nabízí Hotel Mirador Arabeluj vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Nabízí Hotel Mirador Arabeluj bezbariérové vybavení?

Alespoň jedna možnost ubytování má sprchový kout bez prahu.

Jak daleko je Hípica od ubytování „Hotel Mirador Arabeluj“?

Hípica se nachází 1,4 km od ubytování.

Jak daleko je od ubytování „Hotel Mirador Arabeluj“ nejbližší letiště?

Aeropuerto de Granada - Federico García Lorca se nachází 17,1 km od ubytování.

Recenze ubytování Hotel Mirador Arabeluj

Průměrné hodnocení z 3 291 recenzí na Booking.com je 8,6/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Hotel Mirador Arabeluj zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na granada-hotels.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10