Puerta Real Luxury Apartments Granada

Apartmán

Granada, Španělsko5 Plaza de Cauchiles, 18001

Dobrá cena

Orientační cena za noc pro 2 osoby~1 346 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 3 hosty
  • Rozloha: 45 m²
  • Ložnice: 1

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~1 346 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O apartmánu

Puerta Real Luxury Apartments Granada v lokalitě Granada nabízí „Apartmán s 1 ložnicí“ s plochou 45 m² až pro 3 osoby. V tomto apartmánu máte k dispozici fén a vlastní koupelnu. Vybavení zahrnuje také kuchyň nebo kuchyňský kout, mikrovlnnou troubu, lednici a varnou desku. Najdete tu také klimatizaci, televizi a pračku. Výhled na město máte v tomto apartmánu.

V budově je výtah.

Hosté mohou využít placený letištní transfer. V ubytování je dostupné bezplatné Wi-Fi a recepce otevřená nepřetržitě. „Torres Bermejas“ leží 590 m od ubytování.

Vzdálenosti k vybraným místům

Museo San Juan de Dios700 m
Albaicin800 m
Mirador de San Nicolás1,3 km
Parque de las Ciencias1,9 km

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje tento apartmán vašim potřebám?

Apartmán

Ověřit, zda vyhovuje
Ověřit, zda vyhovuje
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte počet hostů a vyberte potřebné vybavení. Ověříme, zda toto ubytování splňuje vaše požadavky. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Apartmán s 1 ložnicí

▾

Puerta Real Luxury Apartments Granada - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Letištní transfer
  • Denní úklid
  • Recepce 24 hodin denně
  • Služba praní

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod
Odjezddo

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Poplatky a záloha

Ubytování může vyžadovat zálohu ve výši 250 EUR.

Děti a přistýlky

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 2 let · zdarma

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Jazyky
  • anglicky
  • španělsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • ESFCTU0000180170005247560000000000000000VFT/GR/081443

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je letiště „Granada Airport Federico Garcia Lorca“ od ubytování „Puerta Real Luxury Apartments Granada“?

Granada Airport Federico Garcia Lorca se nachází 15,8 km vzdušnou čarou od ubytování.

Nachází se poblíž ubytování „Puerta Real Luxury Apartments Granada“ vlek nebo lanovka?

Telesilla Jara se nachází 20 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 62 recenzí hostů je 8,4/10 . Přečtěte si recenze apartmánu Puerta Real Luxury Apartments Granada nebo přidejte vlastní.

Juan01 - 2026
8/10
★★★★☆

Přímo v centru Granady. Apartmán byl jednoduchý, ale pohodlný. Fajn místo, i když parkování bylo trochu složité. Čistota na jedničku. Práčku jsme neměli, což by se hodilo při delším pobytu. Celkově se nám místo líbilo. Díky!

ℹ) Recenze Puerta Real Luxury Apartments Granada nevyjadřují stanovisko granada-hotels.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Puerta Real Luxury Apartments Granada - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 4★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~1 346 Kč
Typická cena
~2 556 Kč

Levnější než 10 z 10 ubytování 4★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 4★ nebo obdobné úrovně: 354

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~1 346 Kč
Typická cena
~2 731 Kč

Toto ubytování je o 51 % levnější než typická cena této skupiny.

Ubytování 4★ nebo obdobné úrovně s nepřetržitou recepcí a s letištním transferem: 21

Za podobnou cenu

~1 144 Kč – ~1 548 Kč

  • Porovnaná ubytování 55
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 19
  • S bazénem 4
  • Se snídaní 2

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

Oripando Hostel

9,3/10 ~1 407 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.